Ілон Маск анонсував запуск пива від Tesla під назвою Gigabeer (фото)
Журналіст
Пащенко Ірина
11.10.2021 - 16:02
2699 переглянули
Генеральний директор Tesla Ілон Маск анонсував запуск алкогольного напою GigaBier.
Про це він заявив на фестивалі Giga Fest у Німеччині, який проводився на честь запуску першого європейського заводу компанії, повідомляє Teslarati.
Зазначається, що в ході презентації були представлені зображення з пляшками пива GigaBier.
"Ми збираємося побудувати вокзал прямо на території (підприємства). Ми зробимо графіті по всій фабриці і зовні. Ми навіть збираємося випити пива", - вказав Маск, а позаду нього з'явилося зображення пляшки Tesla GigaBier.
На заводі в Грюнхайді Tesla випускатиме електричні кросовери Model Y. Виробництво планують почати в листопаді цього року.
Читайте також
САП та НАБУ викрили експосадовців прокуратури на хабарі та Tesla
вчора, 10:08
90 переглянули
Суд відхилив позов Маска до OpenAI з забороною на повтор
17.06.2026 - 22:36
233 переглянули
SpaceX встановила рекордне IPO на $75 млрд
13.06.2026 - 01:24
395 переглянули
SpaceX уклала контракти на $70 млрд з Google та Anthropic
11.06.2026 - 00:01
302 переглянули
Українські біженці в США масово виїжджають через нові правила
09.06.2026 - 09:53
228 переглянули
Трамп підписав указ про нагляд за штучним інтелектом
06.06.2026 - 12:04
320 переглянули

