Як зігрітися, якщо немає опалення?
Журналіст
Пащенко Ірина
07.12.2022 - 09:05
2028 переглянули
З приходом зими українці опинилися в дуже складному становищі. Крім перебоїв з електроенергією, виникають проблеми з водою та опаленням. Щоб не замерзнути, можна використати декілька порад.
В першу чергу потрібно закривати великі площі, які не прикриті. Мова йде про стіни та підлогу. Килими бабусі, що висіли на стіні, будуть дуже актуальні. Якщо на вулиці є хоч трохи сонця, його потрібно “пускати” в домівку.
Хорошим джерелом тепла є грілка, яку можна нагріти різними способами. Грілка буде корисною особливо вночі. Не потрібно забувати про теплі напої, як трав'яний чай.
Читайте також
Радник Міноборони закликав впливати на росіян через інтернет
сьогодні, 07:05
25 переглянули
Сирського звинувачують у здачі Костянтинівки через проблеми в полку "Скеля"
сьогодні, 06:40
31 переглянули
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
43 переглянули

