Київські школи отримають калій йодид
Журналіст
Пащенко Ірина
03.10.2022 - 11:28
3637 переглянули
Тема радіаційної небезпеки стає для України "популярною". Впевненості в діях Росії немає, а тому влада готується до будь-яких ситуацій.
На початку жовтня стало відомо, що школи Києва отримають калій йодид. Строки "завантаження" становлять тиждень.
Керівництво шкіл має підписати згоду на використання препарату дитиною, якщо станеться катастрофа чи буде загроза радіаційного забруднення в великому масштабі. Дитина має прийняти калій йодид, якщо на момент надзвичайної ситуації вона буде перебувати в школі.
Читайте також
Радник Міноборони закликав впливати на росіян через інтернет
сьогодні, 07:05
25 переглянули
Сирського звинувачують у здачі Костянтинівки через проблеми в полку "Скеля"
сьогодні, 06:40
31 переглянули
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
44 переглянули

