Смерть риби та реальна небезпека для людей
Журналіст
Пащенко Ірина
07.06.2023 - 14:44
1887 переглянули
Наслідки підриву Каховської ГЕС та затоплення тільки чекають українців. Наразі багато забруднень потрапило до водойм, а ще почала масово вмирати риба. Дамба грала важливу роль, настільки, наскільки українці навіть не уявляли.
Місцева влада вже попередила, що таку рибу не можна збирати чи тим паче вживати. Її не можна віддавати й тваринам. Через живу, але заражену рибу, можна також заразитися ботулізмом. А він небезпечний для життя людини.
Небезпечними також стануть колодязі та водойми, з яких зазвичай брали воду. В них можуть потрапити хімікати та небезпечні інфекції, бактерії. Наразі в областях, які знаходяться біля Каховської дамби, просять пити тільки бутельовану чи привезену воду.
Читайте також
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
19 переглянули
Двоє військових з однієї родини повернулися з полону через 4 роки
сьогодні, 05:28
24 переглянули
У Вінниці через вибух невідомого предмета госпіталізували двох дітей
сьогодні, 05:08
36 переглянули
У Польщі затримали чоловіка за напад на українську касирку в Żabka
сьогодні, 05:04
38 переглянули

