Смерть риби та реальна небезпека для людей
Журналіст
Пащенко Ірина
07.06.2023 - 14:44
1888 переглянули
Наслідки підриву Каховської ГЕС та затоплення тільки чекають українців. Наразі багато забруднень потрапило до водойм, а ще почала масово вмирати риба. Дамба грала важливу роль, настільки, наскільки українці навіть не уявляли.
Місцева влада вже попередила, що таку рибу не можна збирати чи тим паче вживати. Її не можна віддавати й тваринам. Через живу, але заражену рибу, можна також заразитися ботулізмом. А він небезпечний для життя людини.
Небезпечними також стануть колодязі та водойми, з яких зазвичай брали воду. В них можуть потрапити хімікати та небезпечні інфекції, бактерії. Наразі в областях, які знаходяться біля Каховської дамби, просять пити тільки бутельовану чи привезену воду.
Читайте також
Радник Міноборони закликав впливати на росіян через інтернет
сьогодні, 07:05
26 переглянули
Сирського звинувачують у здачі Костянтинівки через проблеми в полку "Скеля"
сьогодні, 06:40
33 переглянули
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
44 переглянули

