Повістки через “Дію”: нові подробиці
Журналіст
Пащенко Ірина
15.02.2023 - 12:08
10394 переглянули
Чутки про повістки через “Дію” ходять ще з 2022 року, проте ще з осені військові запевняють, що використовувати “Дію” не планують.
Міністр цифрової трансформації знову прокоментував ситуацію. В планах, хоча б на найближче майбутнє, використання додатка не стоїть. Наразі у міністерстві, як і у Міноборони, працюють тільки над посвідченнями ветеранів, які будуть доступні онлайн.
Інші сервіси онлайн не будуть використовуватися, та поки такої потреби немає.
Читайте також
Чому домашні термометри показують не так, як на метеостанціях
сьогодні, 01:48
24 переглянули
Найгірший тиждень Путіна: аналітик назвав причини втрати контролю
сьогодні, 01:45
32 переглянули
Мовні скандали з Потапом, Лободою та Винником: українські артисти продовжують співати російською
сьогодні, 01:36
30 переглянули
На Львівщині попрощалися з воїном Ігорем Щербаном
сьогодні, 01:12
37 переглянули
Російська армія атакувала АЗС у Запоріжжі та Сумах
сьогодні, 01:08
41 переглянули

