Повістки через “Дію”: нові подробиці
Журналіст
Пащенко Ірина
15.02.2023 - 12:08
10390 переглянули
Чутки про повістки через “Дію” ходять ще з 2022 року, проте ще з осені військові запевняють, що використовувати “Дію” не планують.
Міністр цифрової трансформації знову прокоментував ситуацію. В планах, хоча б на найближче майбутнє, використання додатка не стоїть. Наразі у міністерстві, як і у Міноборони, працюють тільки над посвідченнями ветеранів, які будуть доступні онлайн.
Інші сервіси онлайн не будуть використовуватися, та поки такої потреби немає.
Читайте також
Путін заявив про відсутність передумов для переговорів з Україною
сьогодні, 08:24
23 переглянули
Росія намагається зірвати вступ України до ЄС через інформаційні атаки
сьогодні, 08:16
26 переглянули
Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ
сьогодні, 08:05
36 переглянули
Трамп порадив Зеленському бути сміливішим із Москвою
сьогодні, 08:01
33 переглянули

