Прорив чи регрес космічної галузі Росії?
Журналіст
Пащенко Ірина
11.01.2023 - 10:04
9183 переглянули
День за днем Росія втрачає партнерів, які дійсно допомагали різним галузям розвиватися. Нещодавно, начебто підставляючи себе самих, Роскосмос анонсував нове партнерство.
На цей раз партнером Росії стане Зімбабве. За попередніми даними, вони будуть створювати малі космічні апарати. Вони будуть служити освітнім та зв'язковим цілям.
Новину досить скептично сприйняли колеги росіян з інших країн. За їх думкою, Росії потрібно розвиватися самим, якщо немає кращої альтернативи.
Читайте також
ШІ Mythos від Anthropic нібито зламала системи АНБ за години
сьогодні, 03:56
10 переглянули
Верховний Суд підтвердив статус заказника для Протасового Яру
сьогодні, 03:05
31 переглянули
Дрони атакували НПЗ в Уфі та нафтобазу на Кубані
сьогодні, 02:32
39 переглянули
У Севастополі ввели екстрені обмеження світла після ударів по ТЕС у Криму
сьогодні, 02:20
40 переглянули
МОК змінює Олімпійську хартію: Гераскевич попередив про повернення росіян
сьогодні, 02:16
48 переглянули
Чому домашні термометри показують не так, як на метеостанціях
сьогодні, 01:48
41 переглянули

