Прорив чи регрес космічної галузі Росії?
Журналіст
Пащенко Ірина
11.01.2023 - 10:04
9184 переглянули
День за днем Росія втрачає партнерів, які дійсно допомагали різним галузям розвиватися. Нещодавно, начебто підставляючи себе самих, Роскосмос анонсував нове партнерство.
На цей раз партнером Росії стане Зімбабве. За попередніми даними, вони будуть створювати малі космічні апарати. Вони будуть служити освітнім та зв'язковим цілям.
Новину досить скептично сприйняли колеги росіян з інших країн. За їх думкою, Росії потрібно розвиватися самим, якщо немає кращої альтернативи.
Читайте також
Росія атакувала локомотиви Укрзалізниці: загинув помічник машиніста
сьогодні, 04:52
23 переглянули
Норвезькі сапери припинили розмінування в Україні після загибелі двох співробітників
сьогодні, 04:24
37 переглянули
Мер румунського міста хоче заборонити росіянам виступати з прапором
сьогодні, 04:16
30 переглянули
ШІ Mythos від Anthropic нібито зламала системи АНБ за години
сьогодні, 03:56
39 переглянули

