Україна відновлює співробітництво з Європейським космічним агентством
Журналіст
Ганна Ткач
20.06.2025 - 12:30
1735 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Верховна Рада схвалила угоду з Європейським космічним агентством, яка дозволить співпрацювати в сфері мирного використання космосу на наступні 5 років. Це означає, що українські вчені та спеціалісти зможуть активно брати участь у спільних проєктах і обмінюватися науковою інформацією з партнерами з ЄС.
Згідно з інформацією пресслужби Верховної Ради, це рішення є важливим для розвитку вітчизняної космічної галузі та зміцнення міжнародного партнерства, а також відкриває нові можливості для співпраці у галузі космічних досліджень.
Читайте також
На космічній станції Тяньгун екіпаж Шеньчжоу-23 вперше провів медичні навчання
сьогодні, 20:04
52 переглянули
Вчені пояснили, чому золото ніколи не іржавіє
сьогодні, 18:40
55 переглянули
Європейські вчені створили спектрометр, що пришвидшує дослідження в десятки разів
сьогодні, 13:20
58 переглянули
Науковці назвали точний вік найстарішого кратера на Землі
сьогодні, 13:16
68 переглянули
Лінзи, що самовідновлюються за годину: прорив українських учених
сьогодні, 13:08
62 переглянули
Уражено найбільший центр космічного зв'язку РФ у Дубні
сьогодні, 06:32
73 переглянули

