Українцям краще рідше відвідувати лікарні
Журналіст
Пащенко Ірина
12.10.2022 - 10:46
1794 переглянули
На тлі останніх подій відвідування медичних установ може створити додаткову загрозу. Не дивлячись на те, що під час повітряної тривоги лікарні не приймають пацієнтів, небезпека обстрілів залишається.
Крім лікарень потенційно небезпечними являються університети та офісні будівлі.
Попередження було видано в Києві, та основні застороги можна використовувати в будь-якому регіоні країни.
Якщо є така можливість, представники влади рекомендують обмежити кількість відвідин лікарень. В разі необхідності при першому сигналі повітряної тривоги потрібно покинути будівлю лікарні та перейти в укриття.
Читайте також
Радник Міноборони закликав впливати на росіян через інтернет
сьогодні, 07:05
25 переглянули
Сирського звинувачують у здачі Костянтинівки через проблеми в полку "Скеля"
сьогодні, 06:40
31 переглянули
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
43 переглянули

