У Дюссельдорфі знімають усі знаки про побратимство з Москвою
Журналіст
Пащенко Ірина
16.08.2022 - 19:00
21386 переглянули
Німецьке місто Дюссельдорф знімає та відправляє на зберігання всі знаки, що вказують на місто-побратим Москву.
Про це заявив у понеділок мер Дюссельдорфа Штефан Келлер.
Незабаром у місті будуть встановлені знаки нового українського міста-побратима – Чернівців.
Побратимство Дюссельдорфа з Москвою було припинено за кілька днів після того, як відбулося повномасштабне російське вторгнення в Україну.
Потім Дюссельдорф вирішив укласти нове партнерство із Чернівцями.
Українські активісти організували на набережній Дюссельдорфа відеовиставку про військові злочини росії в Україні, щоб наочно показати німецькому суспільству повсякденну реальність багатьох українців.
Читайте також
Мадяр святкує 30 років шлюбу з дружиною, яка воює пліч-о-пліч
сьогодні, 04:52
29 переглянули
СБУ уразила кораблі РФ та С-400 у Криму за 40 днів
сьогодні, 04:44
27 переглянули
Рок-музикант Бахарєв заявив, що всі українці будуть на фронті
сьогодні, 04:40
29 переглянули
Сибіга їде до Кореї та Японії за підтримкою для України
сьогодні, 04:24
39 переглянули
СБУ "Альфа" вдарила по трьох суднах РФ у Керчі
сьогодні, 04:08
45 переглянули

