У Дюссельдорфі знімають усі знаки про побратимство з Москвою
Журналіст
Пащенко Ірина
16.08.2022 - 19:00
21373 переглянули
Німецьке місто Дюссельдорф знімає та відправляє на зберігання всі знаки, що вказують на місто-побратим Москву.
Про це заявив у понеділок мер Дюссельдорфа Штефан Келлер.
Незабаром у місті будуть встановлені знаки нового українського міста-побратима – Чернівців.
Побратимство Дюссельдорфа з Москвою було припинено за кілька днів після того, як відбулося повномасштабне російське вторгнення в Україну.
Потім Дюссельдорф вирішив укласти нове партнерство із Чернівцями.
Українські активісти організували на набережній Дюссельдорфа відеовиставку про військові злочини росії в Україні, щоб наочно показати німецькому суспільству повсякденну реальність багатьох українців.
Читайте також
Росіяни вдарили по рятувальниках ДСНС у Нікополі під час гасіння пожежі
сьогодні, 06:08
42 переглянули
У Павлограді пошкоджено житлові будинки через надзвичайну ситуацію
сьогодні, 06:01
38 переглянули
Прикордонники не фіксують загрози з боку Білорусі
сьогодні, 05:56
40 переглянули
Лавров заявив про провал посередництва Заходу у війні
сьогодні, 05:25
43 переглянули

