В Херсоні з'являться Starlink і генератори
Журналіст
Пащенко Ірина
21.11.2022 - 13:37
7289 переглянули
Після повернення Херсона до України влада робить все можливе, щоб повернути до міста й зв'язок.
Команда Мінцифри забезпечила місцевих операторів Старлінками.
Крім інтернету в місті з'явиться і світло, хоча і частково. Так у людей, який довгий час були в окупації, буде можливість поговорити з рідними та повернутися до звичного життя.
Процес відновлення електромережі продовжується.
Читайте також
Верховний Суд підтвердив статус заказника для Протасового Яру
сьогодні, 03:05
30 переглянули
Дрони атакували НПЗ в Уфі та нафтобазу на Кубані
сьогодні, 02:32
39 переглянули
У Севастополі ввели екстрені обмеження світла після ударів по ТЕС у Криму
сьогодні, 02:20
40 переглянули
МОК змінює Олімпійську хартію: Гераскевич попередив про повернення росіян
сьогодні, 02:16
48 переглянули
Чому домашні термометри показують не так, як на метеостанціях
сьогодні, 01:48
41 переглянули
Найгірший тиждень Путіна: аналітик назвав причини втрати контролю
сьогодні, 01:45
52 переглянули

