В Херсоні з'являться Starlink і генератори
Журналіст
Пащенко Ірина
21.11.2022 - 13:37
7287 переглянули
Після повернення Херсона до України влада робить все можливе, щоб повернути до міста й зв'язок.
Команда Мінцифри забезпечила місцевих операторів Старлінками.
Крім інтернету в місті з'явиться і світло, хоча і частково. Так у людей, який довгий час були в окупації, буде можливість поговорити з рідними та повернутися до звичного життя.
Процес відновлення електромережі продовжується.
Читайте також
Росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки на Херсонщині
сьогодні, 08:44
3 переглянули
Путін заявив про відсутність передумов для переговорів з Україною
сьогодні, 08:24
14 переглянули
Росія намагається зірвати вступ України до ЄС через інформаційні атаки
сьогодні, 08:16
18 переглянули
Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ
сьогодні, 08:05
29 переглянули
Трамп порадив Зеленському бути сміливішим із Москвою
сьогодні, 08:01
27 переглянули

