В Охматдиті пришили палець хлопчику з окупації
Журналіст
Пащенко Ірина
29.08.2022 - 14:01
2008 переглянули
У Києві хлопчику пришили повністю відірваний палець. Батько дев'ятирічної дитини вивіз його з окупації, але з серйозною травмою. Реплантацію провели в київській лікарні. Операція пройшла без ускладнень і хлопчик швидко відновлюється.
Раніше хлопчик проживав в окупації в селі під Києвом, але втратив 2 пальці внаслідок нещасного випадку. Батько спробував зарадити біді, але з окупованого села неможливо було виїхати на машині швидкої допомоги. Чоловік вирішив йти напролом.
Батькові вдалося вивезти дитину, де хлопчику провели операцію, в результаті пришили один палець, а другий виявився не настільки пошкодженим. До операції було залучено декілька фахівців.
Читайте також
Радник Міноборони закликав впливати на росіян через інтернет
сьогодні, 07:05
25 переглянули
Сирського звинувачують у здачі Костянтинівки через проблеми в полку "Скеля"
сьогодні, 06:40
31 переглянули
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
44 переглянули

