З Києва до Львова курсуватиме двоповерховий електропоїзд Skoda
Журналіст
Пащенко Ірина
29.12.2021 - 12:13
5603 переглянули
Потяг вирушатиме з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45. Він зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.
Укрзалізниця запускає двоповерховий електропоїзд Skoda за маршрутом Київ - Львів. Перший рейс відбудеться 30 грудня.
Про це повідомляє прес-служба УЗ.
Зазначається, що поїзд вирушатиме з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45.
Він зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль.
Вагони поїзда обладнані розетками з USB-роз'ємами для кожного пасажира, пеленальними столиками, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, власниками для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.
Читайте також
Укрзалізниця перевезла понад мільйон пасажирів за два тижні
вчора, 02:24
93 переглянули
Укрзалізниця запускає історичні паровози на День Конституції
24.06.2026 - 11:40
124 переглянули
Укрзалізниця “прописала” Баскову психіатричну лікарню
24.06.2026 - 07:12
97 переглянули
Укрзалізниця збільшує кількість дитячих вагонів у поїздах
23.06.2026 - 00:44
119 переглянули
Укрзалізниця запускає три нові вагони до Дніпра та Ужгорода
20.06.2026 - 13:00
160 переглянули
Укрзалізниця ініціювала підвищення вантажних тарифів на 45 відсотків
20.06.2026 - 12:20
210 переглянули

