ЗСУ уразили нафтобазу в Ростовській області
Журналіст
Ганна Ткач
23.06.2025 - 20:30
2125 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Українські війська не дрімали й ударили по нафтобазі "Комбінат "Атлас" у Ростовській області, що є джерелом палива для російських військових на окупованих територіях. І все це в рамках зниження наступальних можливостей противника. Пожежа вже спалахнула, а результати удару наразі уточнюються. За словами Генштабу, українські війська планують продовжувати дії, щоб придушити військово-економічний потенціал окупантів та змусити РФ покласти край агресії проти України. Нагадаємо, що раніше дрони атакували підприємства на окупованих територіях, зокрема, у Ставропольському краї було поранено підприємство "Невинномиський Азот" у ніч на 14 червня.
Читайте також
Рекордна доба на фронті: 257 боїв та масований удар 9388 дронами
сьогодні, 00:45
6 переглянули
Арестович визнав помилковість своїх прогнозів щодо війни
сьогодні, 00:28
17 переглянули
Мелоні звинуватила Рютте в брехні про роль Італії в ударах по Ірану
сьогодні, 00:20
21 переглянули
США вперше відмовились від нейтралітету та стали на бік України
сьогодні, 00:16
24 переглянули
Понад 100 рятувальників гасили пожежу в Києві після атаки РФ
сьогодні, 00:08
27 переглянули
Генштаб назвав нові втрати армії РФ за добу: майже 1,4 млн ліквідованих
вчора, 23:56
29 переглянули

