ЗСУ уразили нафтобазу в Ростовській області
Журналіст
Ганна Ткач
23.06.2025 - 20:30
2126 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Українські війська не дрімали й ударили по нафтобазі "Комбінат "Атлас" у Ростовській області, що є джерелом палива для російських військових на окупованих територіях. І все це в рамках зниження наступальних можливостей противника. Пожежа вже спалахнула, а результати удару наразі уточнюються. За словами Генштабу, українські війська планують продовжувати дії, щоб придушити військово-економічний потенціал окупантів та змусити РФ покласти край агресії проти України. Нагадаємо, що раніше дрони атакували підприємства на окупованих територіях, зокрема, у Ставропольському краї було поранено підприємство "Невинномиський Азот" у ніч на 14 червня.
Читайте також
Браудер: війна в Україні зайшла в глухий кут за корейським зразком
сьогодні, 02:32
4 переглянули
Путін призначив екс-президента Південної Осетії своїм радником
сьогодні, 02:04
28 переглянули
Нічна атака на Запоріжжя: троє травмованих через удар РФ
сьогодні, 01:56
28 переглянули
У Києві затримали викрадача авто через підроблений скріншот оплати
сьогодні, 01:28
30 переглянули
На фронті загинув батько двох доньок з Буковини Дмитро Фербей
сьогодні, 01:20
32 переглянули

