Енергетичний поворот: країни Балтії відключилися від російських електромереж
Журналіст
Ганна Ткач
08.02.2025 - 14:10
756 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Країни Балтії почали відключатися від енергетичної системи Росії та Білорусі. Литва, Латвія та Естонія успішно завершили процес від’єднання від російської енергосистеми, з якої вони не купують електроенергію з травня 2022 року. Оператори країн Балтії одночасно запустили тести продуктивності.
Україна та Молдова також входять до Європейської енергетичної системи, до якої підключаться Балтійські країни з 9 лютого.
Калінінградська область перейшла на автономний режим, а російський газ продовжують постачати через Литву.
Читайте також
Італія закликала Європу повністю відмовитися від російських газу та нафти
сьогодні, 14:48
26 переглянули
ДТЕК оприлюднив план енергетичного переходу України
сьогодні, 12:48
48 переглянули
У Криму пожежа на ТЕЦ після атаки дронів залишила пів острова без світла
вчора, 23:28
105 переглянули

