Єрмак про нові обстріли
Журналіст
Пащенко Ірина
05.01.2023 - 08:41
4720 переглянули
Росія знову демонструє свою жалюгідну сторону. Навіть в новорічну ніч всю Україну атакували ракетами та шахедами. Андрій Єрмак відразу відреагував на новий обстріл. За його словами, поведінка окупанта ніщо інше, як агонія. Росіяни доводять, що не можуть знищити навіть енергоструктуру, як вони грозились ще в жовтні.
За думкою Єрмака, навіть план залишити українців без світла на Новий рік, їм не вдався. Надалі росіяни будуть чинити “на зло”, щоб хоч якось уколоти українців. Та їм нічого не вдасться, бо зовсім скоро, за словами Єрмака, небо України стане щитом.
Читайте також
Ватикан вступає у суперечку з адміністрацією Трампа
сьогодні, 05:40
2 переглянули
Мадяр святкує 30 років шлюбу з дружиною, яка воює пліч-о-пліч
сьогодні, 04:52
29 переглянули
СБУ уразила кораблі РФ та С-400 у Криму за 40 днів
сьогодні, 04:44
27 переглянули
Рок-музикант Бахарєв заявив, що всі українці будуть на фронті
сьогодні, 04:40
29 переглянули
Сибіга їде до Кореї та Японії за підтримкою для України
сьогодні, 04:24
39 переглянули

