Чи є сенс у переговорах з Путіним?
Журналіст
Пащенко Ірина
28.02.2023 - 12:31
2942 переглянули
Міністр закордонних справ Литви розповів, чого можна чекати від перемовин з Путіним. За його думкою, така ідея неправильна та некоректна.
У Габріелю Ландсберґіса доволі чітка думка про те, що наразі відбувається між Україною та Росією. Він вважає, що від диктатора нема чого чекати. Путін продовжує вірити у свою перемогу. Для нього перемир'я немає ніякого сенсу. Єдиний сценарій, чому він може піти на перемовини, для замороження війни.
Міністр закордонних справ Литви впевнений, що єдина перемога може бути через повну поразку Росії: вона покидає всі окуповані території України.
Читайте також
Мадяр святкує 30 років шлюбу з дружиною, яка воює пліч-о-пліч
сьогодні, 04:52
12 переглянули
СБУ "Альфа" вдарила по трьох суднах РФ у Керчі
сьогодні, 04:08
32 переглянули
ЄС продовжить захист українців до 2028 року, але з обмеженнями для чоловіків
сьогодні, 03:52
37 переглянули
Буданов анонсував новий обмін полоненими з Росією
сьогодні, 03:48
39 переглянули
МВФ затвердить Україні транш у $690 млн до середини липня
сьогодні, 03:12
45 переглянули
Син відомої акторки Сумської святкує 30-річчя
сьогодні, 03:05
51 переглянули

