ФІФА змінює систему жеребкування ЧС-2026: як це вплине на збірну України
Журналіст
Ганна Ткач
26.11.2025 - 12:00
245 переглянули
ФІФА вирішила змінити систему посіву для ЧС-2026, щоб уникнути дуелей між фаворитами на ранніх етапах турніру. На жеребкуванні буде створено 12 груп по чотири команди, а топ-4 збірних (Іспанія, Аргентина, Франція, Англія) розмістяться у різних чвертях сітки плейофу. Це означає, що їх можливі зустрічі будуть лише у пізніших етапах турніру.
Збірна України успішно пройшла перший етап відбору на ЧС-2026 і готується до плейоф. 26 березня наші футболісти зіграють зі збірною Швеції, а в разі перемоги їх очікує матч із переможцем пари Польща - Албанія.
У попередніх поєдинках українська збірна продемонструвала вражаючі результати, зокрема, здобула перемоги над Ісландією, Азербайджаном та іншими командами.
Читайте також
Україна веде переговори з командою Трампа: про що повідомив Зеленський
сьогодні, 04:39
88 переглянули
5 грудня в Україні запрацюють обмеження споживання електроенергії: деталі та графіки
сьогодні, 03:32
82 переглянули
НКРЕКП схвалила підвищення тарифів на розподіл газу: як зміняться ціни з 2026 року
сьогодні, 03:31
75 переглянули
Європейські лідери попередили Зеленського про ризик зради з боку США: деталі розмови
сьогодні, 00:34
142 переглянули
Чемпіонка Європи зі стрибків у воду змінила Україну на Росію: реакція збірної
вчора, 22:00
148 переглянули
Канада, Швеція та Литва створили Фонд для відновлення транспорту України
вчора, 20:01
146 переглянули

