G7 запроваджує нові санкції проти Росії: у фокусі нафтовий експорт
Журналіст
Ганна Ткач
02.10.2025 - 10:30
863 переглянули
Під час віртуальної зустрічі міністрів фінансів Групи семи (G7) 1 жовтня було ухвалено рішення про введення нових широкомасштабних санкцій проти Росії. Головний акцент у нових санкціях буде зроблений на нафтовий експорт країни. Такі дії вважаються неприпустимими через порушення повітряного простору НАТО та атаки на Україну. Крім того, планується значно зменшити імпорт вуглеводнів з Росії з метою повної відмови від них у майбутньому. Отже, міністри фінансів G7 прийняли рішення про введення суворих санкцій проти Росії, спрямованих на обмеження нафтового експорту, як основного джерела доходів країни, через її дії, які загрожують міжнародній безпеці та миру.
Читайте також
Сікорський попередив про провокацію Росії для нападу на НАТО
вчора, 22:52
36 переглянули
Російська Алроса зупиняє видобуток на ключовому родовищі через санкції
вчора, 17:48
84 переглянули
ЄС продовжив економічні санкції проти Росії на рік
вчора, 14:28
87 переглянули
Удари дронів вибили чверть нафтопереробки РФ
вчора, 12:56
96 переглянули

