Найпопулярніше зараз

Гарячі точки: з прифронтових громад евакуюють людей

Евакуація мешканців з прифронтових громад
Евакуація людей з населених пунктів, які страждають від бойових дій. Фото: hvylya.net

Як повідомляє hvylya.net: Гуманітарна місія "Проліска" продовжує рятувати життя людям з гарячих точок на Донеччині. За один день було евакуйовано 147 осіб, зокрема 59 з Добропільської громади та 88 з Дніпропетровської області. Немобільним надавалася спеціалізована медична допомога. Керівник місії Євгеній Каплін висловив подяку усім, що долучилися до цієї справи.

"Наші команди не лише евакуюють людей, а й допомагають їм психологічно, надають необхідні товари та консультують з питань захисту. Так, лише сьогодні на Павлоградському транзитному центрі було роздано 175 пакетів з товарами першої необхідності та проведено консультації. 83 особи отримали психологічну підтримку", - уточнив Каплін.

Гуманітарна допомога не зупиняється – у Павлограді продовжується місія "Проліска", до роботи включені не лише місцеві жителі, але й волонтери та співробітники з інших міст. Ця робота важлива та надзвичайно значуща для тих, хто опинився у скрутному становищі.

Читайте також

Реклама