Голлівудського режисера Пола Хаґґіса заарештували в Італії за звинуваченням у ґвалтуванні

Прокурори італійської провінції Бріндізі повідомили про затримання американського режисера та продюсера Пола Хаґґіса. Він звинувачується у ґвалтуванні та жорстокому поводженні зі своєю жертвою.

За даними слідства, деталі якого поки що не розголошуються, жертва була знайома з Хаґґісом і проводила з ним час. Вона подала на режисера скаргу одразу після того, як їй у лікарні надали необхідну допомогу.

Пол Хаґґіс протягом двох діб змушував молоду іноземку вступати з ним у статевий зв'язок в Остуні, де він брав участь у міжнародному кінофестивалі Allora Fest.

Слідчим вдалося встановити, що Пол Хаґґіс висадив дівчину в місцевому аеропорту Papola Casale, де їй надали першу допомогу, оскільки вона перебувала у тяжкому фізичному та психологічному стані. Потім потерпілу було доставлено до лікарні, де було складено протокол для жертв насильства.

В результаті детального розслідування, проведеного правоохоронцями за фактом звернення, було зібрано докази, що свідчать про те, що Хаґґіс деякий час був знайомий зі своєю жертвою.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!