Голови МЗС Франції та Німеччини збираються на лінію розмежування на Донбасі
Журналіст
Пащенко Ірина
17.01.2022 - 14:38
1818 переглянули
Міністри закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан та Німеччини Анналена Бербок мають намір найближчим часом відвідати лінію розмежування на Донбасі.
Поїздці передуватиме візит глави МЗС Німеччини до Києва та Москви, під час якого Бербок має намір також погодити спільне відвідування міністрами лінії розмежування.
Приїзд на Донбас має стати частиною нової спроби Німеччини та Франції налагодити відносини між Росією та Україною.
Поїздка має відбутися «не пізніше початку лютого 2022 року».
17 та 18 січня Бербок відвідає Київ та Москву, де обговорить, серед іншого, вимоги Кремля про «гарантії безпеки» та перспективу відновлення переговорів у нормандському форматі.
Читайте також
Росія зосередила удари на чотирьох містах-фортецях Донеччини
23.06.2026 - 18:33
158 переглянули
Ольга Сумська показала архівне фото 31-річної себе на Донбасі
21.06.2026 - 11:16
144 переглянули
Загибель 25-річного бійця Омеги на Донеччині за день після дня народження
21.06.2026 - 04:44
142 переглянули

