Голови МЗС Франції та Німеччини збираються на лінію розмежування на Донбасі
Журналист
Пащенко Ирина
17.01.2022 - 14:38
1817 просмотрели
Міністри закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан та Німеччини Анналена Бербок мають намір найближчим часом відвідати лінію розмежування на Донбасі.
Поїздці передуватиме візит глави МЗС Німеччини до Києва та Москви, під час якого Бербок має намір також погодити спільне відвідування міністрами лінії розмежування.
Приїзд на Донбас має стати частиною нової спроби Німеччини та Франції налагодити відносини між Росією та Україною.
Поїздка має відбутися «не пізніше початку лютого 2022 року».
17 та 18 січня Бербок відвідає Київ та Москву, де обговорить, серед іншого, вимоги Кремля про «гарантії безпеки» та перспективу відновлення переговорів у нормандському форматі.
Читайте также
Армия РФ сконцентрировала атаки на четырех городах-крепостях Донбасса
23.06.2026 - 18:33
157 просмотрели
Ольга Сумская поделилась снимком из 1998 года: как она выглядела в 31 год на фоне Донбасса
21.06.2026 - 11:16
144 просмотрели
Боец спецподразделения «Омега» погиб в Донецкой области на следующий день после своего 25-летия
21.06.2026 - 04:44
142 просмотрели

