IFC та NovaSklo будують перший завод флоат-скла в Україні: деталі проєкту
Спільний проєкт Міжнародної фінансової корпорації та компанії NovaSklo відкриває двері до створення першого в Україні високотехнологічного виробництва флоат-скла. За угодою, угодженій у Києві, IFC та Японія нададуть NovaSklo підтримку та консультації у реалізації проєкту.
Обсяг інвестицій у проєкт складатиме €250 млн, завершення будівництва заплановане до 2028 року, після чого підприємство надасть понад 300 робочих місць. Виробництво флоат-скла є важливим для національних проєктів у будівництві та розвитку сонячної енергетики, оскільки Україна сталий попит на цей матеріал.
До реалізації проєкту долучені провідні міжнародні технологічні партнери, які забезпечать якість та високий рівень виробництва. Запуск флоат-скла в Україні відкриє нові можливості для розвитку промисловості та зростання економіки країни.
Описаний проєкт є важливим кроком у створенні локальних ланцюгів постачання, розвитку нових галузей промисловості та зміцненні економічної стійкості України.
Читайте також

