Індія не хоче бачити Україну на саміті G20
Журналіст
Пащенко Ірина
19.03.2024 - 18:00
4073 переглянули
Вже зовсім скоро відбудеться саміт G20, де Україні не раді. Індія ніколи не приховувала, що не буде займатися питаннями війни. Для неї це питання Європи та Заходу, а Індія залишається в проблемах місцевих жителів.
Секретар індійського головування у G20 Міктеш Пардеші вже зробив офіційну заяву, мовляв, України немає у списках двадцятки, тому її представників і не запросили.
Наразі у списку на саміт зазначені 9 країн, серед яких України немає. Там точно будуть Бангладеш, Алжир, Єгипет, Іспанія, Нідерланди, Оман та Сінгапур.
Читайте також
НАТО готує Україні військову допомогу на 70 млрд євро
вчора, 15:48
72 переглянули

