Злякані окупанти втікають
Журналіст
Пащенко Ірина
08.06.2023 - 12:38
3636 переглянули
Парадоксально, та від затоплення Каховської ГЕС постраждали й самі окупанти, які спричинили катастрофу. Про наслідки трагедії розповіли у Генштабі.
Росіяни втратили чимало людей, які не були готові до затоплення. Постраждала й військова техніка, яка для окупантів надзвичайно цінна. Крім зниклих безвісти, серед особистого складу багато поранених та постраждалих. Росіяни втратили провізію, автомобілі та бронетехніку.
Після затоплення місцеве населення евакуювалося з місця катастрофи. Так вчинили й окупанти, а цивільне населення вони використовували, як живий щит.
Читайте також
Єврокомісар назвав оборонну промисловість України найінноваційнішою у світі
сьогодні, 12:08
10 переглянули
Українцям у Польщі відмовляють у наданні PESEL UKR: яка причина
сьогодні, 11:53
20 переглянули
Путін доручив уряду мінімізувати наслідки атак ЗСУ
сьогодні, 11:44
23 переглянули
Харків може накрити антидроновими сітками: рішення за Радою оборони
сьогодні, 10:45
47 переглянули
Бійка в Раді старійшин Єревана через вибори
сьогодні, 10:08
47 переглянули
Заслужений артист Росії стрибнув з мосту в Москві та травмувався
сьогодні, 09:20
55 переглянули

