Злякані окупанти втікають
Журналіст
Пащенко Ірина
08.06.2023 - 12:38
3637 переглянули
Парадоксально, та від затоплення Каховської ГЕС постраждали й самі окупанти, які спричинили катастрофу. Про наслідки трагедії розповіли у Генштабі.
Росіяни втратили чимало людей, які не були готові до затоплення. Постраждала й військова техніка, яка для окупантів надзвичайно цінна. Крім зниклих безвісти, серед особистого складу багато поранених та постраждалих. Росіяни втратили провізію, автомобілі та бронетехніку.
Після затоплення місцеве населення евакуювалося з місця катастрофи. Так вчинили й окупанти, а цивільне населення вони використовували, як живий щит.
Читайте також
Тейлор Свіфт святкує дівич-вечір, а Блейк Лайвлі помітили в супермаркеті
сьогодні, 18:56
16 переглянули
Сенат США зобов’язав Трампа вивести війська з конфлікту з Іраном
сьогодні, 18:36
24 переглянули
У Петербурзі на станції метро зроблять підлогу з шевронами вермахту
сьогодні, 18:32
25 переглянули
Києву та областям загрожують ракети Кинджал через зліт МіГ-31К
сьогодні, 18:20
30 переглянули
Українцям у Польщі масово відмовляють у статусі тимчасового захисту
сьогодні, 17:52
36 переглянули

