Як міністр закордонних справ радить українцям готуватися до зими
Журналіст
Пащенко Ірина
11.01.2024 - 03:00
1554 переглянули
В одному з останніх інтервʼю глава МЗС Кулеба розповів про підготовку українців до зими та на що вони можуть розраховувати. Вона може бути й значно гіршою, ніж минула.
При цьому він додав, що в Україні вже й не чекають на передачу ФРН далекобійних Taurus.
Ми готуємося до найжахливішої зими в історії. Тому ми закриємо очі, якщо не отримаємо Taurus, але отримаємо системи ППО. Ми намагаємося захистити наші електростанції якомога краще. Але росіяни вчаться.
Українці на такі заяви відреагували досить спокійно. Важкою зимою лякають ще з літа, а тому громадяни країни, що у війні, роблять все можливе тільки від себе.
Читайте також
На Львівщині попрощалися з воїном Ігорем Щербаном
сьогодні, 01:12
18 переглянули
Російська армія атакувала АЗС у Запоріжжі та Сумах
сьогодні, 01:08
22 переглянули
Україна масштабує удари середньої дальності для знищення логістики РФ
сьогодні, 01:05
22 переглянули
Генштаб ЗСУ відзвітував про 232 боєзіткнення та рекордні 10 060 дронів за добу
сьогодні, 00:28
37 переглянули

