Як українським біженцям працевлаштуватися в Іспанії

Українці продовжують емігрувати до сусідніх країн через напад Росії. Поки в Україні триває війна, біженці намагаються знайти роботу за кордоном.

Тим українським громадянам, які здобули тимчасовий притулок в Іспанії, місцеві волонтери та урядові органи дають корисні рекомендації.

Знайти роботу за кордоном допоможуть на сайті layboard.com

Шукати роботу слід на сайтах з актуальними вакансіями. Якщо часу на пошуки в інтернеті немає, тоді можна звернутися до одного з рекрутингових агентств, яке підбере потрібну вакансію.

За бажанням можна зареєструватися в соціальній мережі LinkedIn для кар'єристів, щоб отримати доступ до актуальних вакансій на ринку праці ЄС, знайти стажування або налагодити ділові контакти.

Також у цьому сервісі HR-фахівці іспанських компаній можуть самі шукати працівників та пропонувати їм працевлаштування.

Крім цього, необхідно роздрукувати резюме та віднести до бажаних місць роботи.

Не варто уникати спілкування із місцевим населенням. Іспанці дуже доброзичливі та часто готові допомогти у пошуках роботи. Проте довіряти особисті дані потрібно обережно.

Іспанці люблять влаштовувати знайомих людей працювати. І не важливо, це їхні знайомі чи друзі. Чим більше біженці знайомитимуться, тим більше у них з'явиться шансів, що їх зарекомендують роботодавцям та запропонують вакансію.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

513