Київстар та розвиток цифрової інфраструктури
Журналіст
Пащенко Ірина
04.04.2023 - 13:42
9509 переглянули
Як стало відомо, Київстар почне змінювати цифрову інфраструктуру цілої країни. Вже з 31 березня компанія перерахувала до держбюджету частину в 300 млн грн, яка має піти на підтримку проєктів з цифрового розвитку. Вони також будуть допомагати в розвитку програм стосовно кіберзахисту України.
Інвестиції Київстар здійснені на рахунок президентської платформи United-24.
Контролювати виплати та їх використання буде Міністерство цифрової трансформації.
Такі інвестиції надзвичайно важливі, зокрема для запуску нових додатків та оновлення реєстрів. Українцям вдасться отримувати адміністративну послугу. Компанія, яка працює над розвитком цифрової інфраструктури, отримала відзнаку від держави.
Читайте також
Дрони атакували НПЗ в Уфі та нафтобазу на Кубані
сьогодні, 02:32
45 переглянули
Нафтобаза на Кубані палає вдруге за червень після атаки дронів
вчора, 22:48
63 переглянули
Київський фестиваль Культ Києва у 2026 році обʼєднає митців з Харкова та Львова
вчора, 19:49
80 переглянули
У Дубаї почали будівництво найбільшого аеропорту світу
вчора, 15:48
89 переглянули
Супутники зафіксували наслідки ударів по логістиці РФ у Криму
вчора, 15:36
71 переглянули

