Китай розширює присутність у космосі: "Шеньчжоу-20" вирушив на орбіту
Журналіст
Ганна Ткач
25.04.2025 - 16:15
686 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У Китаї успішно стартувала пілотована ракета-носій Long March 2F з кораблем "Шеньчжоу-20", яка здійснює дев'яту пілотовану експедицію до китайської орбітальної станції. На борту знаходяться троє космонавтів: командир Чень Дун та два новачки - Чень Чжунжуй та Ван Цзє.
Місія "Шеньчжоу-20" триватиме шість місяців. Протягом цього часу заплановано відправити на станцію вантажний корабель "Тяньчжоу-9", який доставить необхідні для життєзабезпечення речовини та обладнання для проведення наукових експериментів.
Китай має намір зробити постійну присутність людей на орбітальній станції "Тяньгун" не менше десяти років, а також розширити її та розвивати комерційну діяльність.
Читайте також
У Києві біля багатоповерхівки знайшли бойову частину ракети
сьогодні, 18:08
5 переглянули
Російські балістичні ракети вдарили по газовій інфраструктурі Нафтогазу
сьогодні, 13:16
75 переглянули
Російська армія атакувала Київ балістикою в ніч на 28 червня
сьогодні, 12:52
81 переглянули
Науковці запустили паперовий літак з висоти 400 км
сьогодні, 10:20
83 переглянули
Удар по заводу ракет в РФ: Зеленський підтвердив ураження "Титан-Барикади"
сьогодні, 07:28
86 переглянули
На Марсі знайшли прихований шар завтовшки 14 км, який змінює уявлення про планету
сьогодні, 06:12
84 переглянули

