Компанія Samsung втратила свої лідерські позиції
Журналіст
Пащенко Ірина
12.10.2022 - 10:40
4710 переглянули
Декілька років підряд Samsung була лідером продажів чіпів, та у 2022 році її обігнала TSMC. Тільки за третій квартал цього року вона продала комплектувальних на суму понад 19 млрд доларів. При цьому минулий лідер подолав відмітку в 17 млрд доларів. До першої трійки увійшла і компанія Intel зі своїми скромними 14 млрд.
У 2022 році компанії, які раніше були безсумнівними лідерами, стикнулися з доволі складною задачею. Користувачі почали менше купувати техніку, зокрема телефони.
Якщо вірити прогнозам наступні місяці кардинально не змінять ситуацію. TSMC з напівпровідниковими товарами залишиться в лідерах.
Читайте також
Луцький університет замовив робота-гуманоїда за 1,26 млн грн
сьогодні, 05:08
22 переглянули
Знайдено невідомі проповіді Августина Блаженного XII століття
сьогодні, 04:04
41 переглянули
Гени любові до цибулі знижують ризик діабету та гіпертонії
сьогодні, 04:00
46 переглянули
ШІ Mythos від Anthropic нібито зламала системи АНБ за години
сьогодні, 03:56
43 переглянули
Марсохід Perseverance знайшов складну органіку на Марсі
сьогодні, 02:48
57 переглянули
У джунглях Мексики знайдено загублене місто мая Мінанбе
сьогодні, 02:44
58 переглянули

