Кулеба вперше прокоментував розлучення та стосунки з колишньою дружиною
Журналіст
Ганна Ткач
11.03.2025 - 00:15
1599 переглянули
Кулеба вперше прокоментував розлучення з Євгенією Кулебою
Як повідомляє glavcom.ua: Колишній міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вперше прокоментував своє розлучення та стосунки зі своєю ексдружиною Євгенією Кулебою. В інтерв'ю Славі Дьоміну Кулеба заявив, що не жалкує про свій шлюб та пишається своїми дітьми. Він також зазначив, що спілкується з Євгенією та поважає її як маму своїх дітей. Кулеба вважає, що вибачення може вирішити багато питань і людям потрібно вміти визнавати свої помилки.
Дмитро Кулеба зараз живе у квартирі Світлани Павелецької, своєї нової дівчини, але планує відремонтувати свою хату на Полтавщині та переїхати туди. Раніше він розповів, що познайомився з Павелецькою більше 20 років тому, але їх знайомство обмежилося лише спілкуванням.
Читайте також
Наталка Денисенко показала відпочинок з коханим та сином
сьогодні, 09:08
48 переглянули
Олена Тополя зізналася, що не дозволяла собі бути собою після розлучення
сьогодні, 05:52
61 переглянули
Дизайнерка BEVZA Світлана Бевза вперше показала сина та назвала його ім'я
сьогодні, 02:52
71 переглянули

