Купальник 2024, мода на купальники у 2024 році

Купальник 2024, мода на купальники у 2024 році

З приходом тепла виникла потреба і вибору купальника. Адже він може покращити відпочинок чи остаточно його зіпсувати. Також модні купальники 2024 можуть здивувати і навіть шокувати. Втім, будь-який купальник 2024 року тренди повинні бути зручними і комфортними.

Якщо подивитися, то мода купальники 2024 не виключає якоїсь класики. Тобто універсальними купальниками все ще будуть модні.

Як вибрати модний купальник 2024?

Розбираючи тренди купальників 2024 року, можна врахувати певний рейтинг (визнаючи мода) або скласти свій ТОП універсальних купальників. Вибір завжди є.

модні купальники 2024

Також вибираючи найкращі купальники, потрібно трохи розуміти на тому, як взагалі з'явився і розвивався такий вид одягу.

Загалом мода в купальниках зазнала значних змін протягом останніх десятиліть:

 1. На початку 20 століття купальники були досить консервативними та покривали більшу частину тіла. Жінки носили сукні для купання, що складаються з довгих суконь із рукавами та шортами.

 2. 1930-ті роки. У цей час з'явилися перші двочастинні купальники, які трохи відкривали талію та нижню частину спини. Однак вони все ще були досить скромними, порівняно з сучасними стандартами.

 3. 1950-ті роки. У повоєнні роки купальники стали відвертішими і фігуристішими. З'явилися бікіні з високим вирізом і купальники, що обтягують, підкреслюють жіночі форми.

 4. 1960-ті роки. Епоха купальників-монокіні та купальників-танкіні. Ці моделі продовжували відкривати все більше шкіри, стаючи все більш високими по вирізі та нижчими по лінії талії.

 5. 1970-ті роки. З'явилися купальники-бандо та купальники з високою талією. Це десятиліття характеризувалося яскравими квітами, психоделічними принтами та експериментами з формами.

 6. 1980-ті роки. Епоха виразних принтів, яскравих кольорів та високих вирізів. Купальники з високими поясами та барвистими принтами були найбільш популярними.

 7. 1990-ті роки. Моделі купальників стали більш мінімалістичними та спортивними. З'явилися купальники-трикіні, облягаючі купальники та моделі у стилі "боді".

 8. 2000-ті роки та пізніше. Модельєри продовжують експериментувати з формами, принтами та матеріалами. Сучасні тренди включають купальники з високою талією, ретро стилі, купальники з вирізами і безліч інших варіантів, щоб відповідати різноманітним уподобанням і типам фігури.

Тепер мода змінюється швидше. Буквально щодня змінюються тренди. Це цікаво з одного боку, і трудомістко з іншого, адже встигати за модою складно.

модні купальники 2024

Поговоримо про моду 2024 року. Що точно буде у тренді:

 1. Халтери.

 2. Бікіні з високою талією.

 3. Купальники без бретелей.

 4. Графічні принти на купальнику.

 5. Монохромні купальники.

Загалом у моді буде актуальним стандартний чорний або білий купальник.

Як вибрати купальник під себе?

Вибір купальника, що підходить до типу фігури, неймовірно важливий.

модні купальники 2024

Ось рекомендації для різних типів фігури:

 1. Пісочний годинник. Ідеально підходять багато стилів купальників, адже цей тип фігури збалансований. Спробуйте бікіні з ліфом-бандо або трикутним ліфом та низькими трусами. Оптимальний варіант: купальник з вирізом "глибокий V" та високими трусами, щоб підкреслити талію.

 2. Яблуко (широкі плечі та вузька талія). Мета – відвернути увагу від плечей та створити ілюзію більш певної талії. Вибирайте купальники з декольте на кісточках або з воланами в області талії. Можливо, підійдуть купальники із високими трусами для створення візуального ефекту зменшення талії.

 3. Груша (вузькі плечі та широкі стегна). Фокусуйтеся на приверненні уваги до верхньої частини тіла та зменшенні візуального об'єму стегон. Пробуйте бікіні з яскравими або візерунковими верхами та темними низами. Відмінний вибір - купальники з пуш-ап-ліфом або деталями на верхній частині, щоб балансувати фігуру.

 4. Прямокутник (мало виражена талія). Мета — створити візуальний контраст між стегнами та талією. Уникайте прямих силуетів, вибирайте купальники з вирізами та деталями, щоб додати обсягу в області грудей та стегон. Відмінно підходять бікіні з високими трусами та ліфом у вигляді бандо або з декоративними елементами на стегнах.

 5. Овал (повнота у сфері талії). Мета — створити ілюзію вужчої талії та привернення уваги до верхньої та нижньої частин тіла. Уникайте дуже щільних та тісних купальників. Спробуйте темні кольори або купальники з контрастними панелями для створення ефекту зменшення талії.

Не забувайте, що найважливіше — це комфорт та впевненість у собі.

На що ще звернути увагу?

модні купальники 2024 тренди

При виборі купальника варто звернути увагу на кілька ключових аспектів. Вони не виправлять всю ситуацію, але допоможуть у виборі купальника:

 1. Зручність — це головне. Перевірте, чи добре купальник підтримує груди та забезпечує комфортний рух.

 2. Вирішіть, як багато тканини бажаєте на купальнику. Деякі віддають перевагу більшим покриттям, інші — більш відкритим стилям. Це знову впирається в якусь зручність.

 3. Форма ліфа. У цьому випадку також багато типів, які точно підкреслять красу грудей.

 4. Колір та візерунок. Також важливий аспект.

 5. Різні форми та вирізи можуть підкреслити або приховати певні частини тіла. Виберіть стиль, що вигідно підкреслює фігуру.

 6. Матеріал. Зверніть увагу на матеріал купальника. Він також забезпечує комфорт.

 7. Важливо вибрати правильний розмір купальника, що ідеально підходить для фігури.

Кожна фігура унікальна, тому експериментуйте з різними стилями та знаходите те, що додає впевненості у собі.

Універсальний купальник: який він?

Якщо не хочеться відстежувати кожен тренд, тоді залишається вибір — знайти універсальний купальник.

модні купальники 2024 тренди

Вибрати універсальний купальник, що підходить більшості типів фігури.

Що можна вважати універсальним купальником:

 1. Класичний дизайн. Оптимальний вибір — купальник з класичним дизайном, який не надто яскравий. Це може бути однобарвний купальник.

 2. Універсальний ліф. Ліф, не дуже високий і не дуже низький, підійде для більшості фігур. Бандо-ліф або трикутний ліф — гарний вибір.

 3. Трусики купальника середньої висоти, які не надто високо або низько сидять на стегнах, можуть бути універсальними та підходити більшості фігур.

 4. Класичний колір. Чорний, білий, синій або нейтральні відтінки — універсальні кольори, які підходять для будь-якого типу шкіри та можуть бути легко поєднуються з різними аксесуарами.

 5. Матеріал найвищої якості. Вибирайте купальники з якісних матеріалів, які добре зберігають форму та колір після багаторазового використання, та швидко сохнуть.

 6. Класичний крій. Уникайте занадто химерних або модних деталей, які можуть вийти з моди швидко. Класичний крій — запорука універсальності.

 7. Комфорт та впевненість. Не забувайте, що найважливіше — комфорт та впевненість у собі в купальнику.

Загалом варто пам'ятати — мода швидко змінюється і поспішати за нею не варто.

Модні та сучасні: які купальники точно будуть у тренді?

Закритий купальник та високі бікіні можуть підходити різним типам фігур та мати свої переваги.

Закритий купальник підійде для тих, хто надає перевагу більш скромним варіантам. Вони менше обмежують рухи.

Закритий купальник може допомогти приховати живіт чи стегна, якщо це потрібно. Також такий варіант купальника може забезпечити велику підтримку та комфорт при зайнятті спортом чи активних видів відпочинку.

Високі бікіні стануть справжнім трендом 2024 року. Високі бікіні можуть створити візуальний ефект більш довгих ніг та більш витонченої талії. Також завдяки високому вирізу бікіні цей стиль може забезпечити більш рівномірну засмагу без слідів бікіні.

Читайте також: