Лукашенко підтримає РФ "у разі агресії з боку України"

Лукашенко підтримає РФ

Олександр Лукашенко стверджує, що "робитиме все для того, щоб Україна стала нашою".

Формальний глава Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв підтримати Росію "у разі агресії з боку України". Про це Лукашенко заявив в інтерв'ю Дмитру Кисельову в середу, 1 грудня.

"Я ніколи не буду на боці того націоналістичного чаду, який сьогодні відбувається в Україні, розумієте. Я робитиму все для того, щоб Україна стала нашою. Вона наша, Україна, там народ наш. Це не емоції. Це мої тверді переконання. Якщо ми, не дай Боже, опинимося, якщо Росія опиниться перед агресією з боку України, ми в тісній зв'язці - економічно, юридично, політично - будемо з Росією. І юридично - це головне", - стверджує Лукашенко.

Водночас Лукашенко нічого не сказав про військові зв'язки з Росією і не пояснив, що мається на увазі під словами "Росія опиниться перед агресією з боку України".

Нагадаємо, що раніше Лукашенко назвав Крим "де-юре російським". До "референдуму" Крим був російським де-факто, а потім став і де-юре, каже Лукашенко.

Також Лукашенко допускає рейси Белавіа до Криму. На території Криму знаходиться білоруський санаторій і, якщо потрібно, Мінськ готовий перевозити на півострів своїх громадян.

Читайте також: