Медики на фронті отримали зарплати до 42 тисяч: як змінилося фінансування
Журналіст
Ганна Ткач
21.10.2025 - 00:30
949 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У всій цій купі драми та напруги, що зараз існує на сході, дуже важливо пам'ятати про медичних працівників, які щодня ризикують своїми життями, щоб допомогти іншим. Міністр охорони здоров'я підтримує підвищення зарплат у Чернігівській та Сумській областях, щоб визнати цей важливий внесок українських медиків у боротьбі за життя та здоров'я своїх співвітчизників.
Підвищення фінансування для цих областей допомагає покращити умови роботи медичного персоналу, а також збільшити їхню зарплату, щоб вони могли продовжувати свою незамінну діяльність на благо українського суспільства.
Читайте також
Хірургу київської лікарні оголосили підозру через смерть військового
сьогодні, 16:28
14 переглянули
34,6 мільйона українців отримали нові цифрові можливості в ЕСОЗ
сьогодні, 05:48
72 переглянули
Хода собаки вказує на деменцію: коротший крок передніх лап — рання ознака
сьогодні, 01:44
83 переглянули
МОН відмовилося знижувати прохідний бал для вступу на медицину та право
вчора, 20:40
84 переглянули
HR-сертифікація підвищує зарплату на 30%
вчора, 12:25
73 переглянули
Назар Хассан гірше після четвертої операції на нирці
вчора, 08:40
81 переглянули

