МЗС рф звинуватило Ізраїль у підтримці «неонацистського режиму в Києві»
Журналіст
Пащенко Ірина
05.05.2022 - 13:51
2298 переглянули
Міністерство закордонних справ росії виступило зі скандальною заявою, де звинуватило уряд Ізраїлю у підтримці «неонацистського режиму у Києві».
Так МЗС росії акцентувало увагу на коментарі міністра закордонних справ Ізраїлю Яїра Лапіда з приводу висловлювань глави МЗС росії Лаврова.
В інтерв'ю італійської телекомпанії Mediaset Лавров заявив, що «Гітлер мав єврейську кров», а «затяті антисеміти, як правило, євреї».
Яїр Лапід дав негайну відповідь, назвавши висловлювання представника російського МЗС «крикучим рівнем расизму».
Ланцюгова реакція не забарилася. В Ізраїлі заявили, що Лавров «перетворює жертв на злочинців».
Читайте також
Посольство України засудило візит санкційного репера Джигана до Ізраїлю
вчора, 18:52
89 переглянули
Посольство Ізраїлю закликало відреагувати на нацистські вигуки на Майдані
25.06.2026 - 23:52
106 переглянули
США запустили моніторинг перемир’я в Лівані через порушення Ізраїлю та Хезболли
23.06.2026 - 15:41
142 переглянули
Ізраїль переходить до оборони після загибелі п’ятьох військових
22.06.2026 - 10:17
224 переглянули

