Україна скликає РБ ООН через удар РФ по Тернополю: 25 загиблих
Журналіст
Ганна Ткач
19.11.2025 - 15:51
565 переглянули
Як повідомляє МЗС: Міністр закордонних справ Андрій Сибіга:
"Завтра на засіданні Ради Безпеки ООН Україна винесе на передній план жахливе вбивство Росією щонайменше 25 людини, включаючи 3 дітей, у Тернополі. Ми закликаємо до засудження, справедливості та рішучої відповіді. Ми вже звернулися до всіх наших партнерів та міжнародних організацій, повідомивши про наслідки удару. На тлі такої жорстокості ми знову закликаємо надати додаткові засоби протиповітряної оборони та інше обладнання для захисту нашого народу. Я також доручив усім нашим посольствам приспустити прапори та відкрити книги жалоби. Ми також очікуємо, що завтрашнє засідання Постійної ради ОБСЄ чітко і голосно засудить цю нову хвилю російського терору як чергове грубе порушення всіх принципів Гельсінського заключного акту".
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга висловив своє занепокоєння щодо страшного вбивства, яке сталося у Тернополі внаслідок дій Росії. Він закликав міжнародну спільноту засудити цей вчинок та підтримати Україну. Крім того, було віддано доручення посольствам розгорнути книги жалоби та приспустити прапори як вираз солідарності з жертвами трагедії.
Читайте також
Зеленський ставить ППО головним завданням дипломатії до серпня
сьогодні, 16:12
7 переглянули
Зеленський назвав ключовий графік для України до серпня
сьогодні, 15:20
35 переглянули
Храм Олександра Невського у Києві перейшов до ПЦУ
сьогодні, 15:16
28 переглянули
Спецслужби попередили про нові моделі ШІ, які посилять кіберзагрози
сьогодні, 14:36
45 переглянули
Смертельний пташиний грип H5N1 вперше дістався Австралії
сьогодні, 14:33
42 переглянули
СБУ «Альфа» отримала нагороди від Зеленського на 32-річчя
сьогодні, 14:24
48 переглянули

