Міністр закордонних справ Сибіга провів переговори з головою ОБСЄ: про кроки до миру та тиск на РФ
Журналіст
Ганна Ткач
04.12.2025 - 22:02
489 переглянули
Як повідомляє МЗС: Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга зустрівся з Діючою головою ОБСЄ, міністром закордонних справ Фінляндії Еліною Валтонен. Сибіга подякував Фінляндії за підтримку України, відзначивши їхнє лідерство в ОБСЄ та об'єктивну оцінку загроз, що походять від Росії для Європи.
Під час зустрічі вони обговорили конкретні заходи для досягнення миру, зміцнення України та залучення додаткового тиску на Росію через її агресивну політику.
Учасники зустрічі обговорили важливі питання співпраці між Україною і Фінляндією, підкресливши необхідність об'єднаних зусиль для забезпечення безпеки та стабільності в регіоні.
Читайте також
Зеленський ввів у дію рішення РНБО про 26% ВВП на оборону у 2027 році
сьогодні, 14:08
46 переглянули
Європу накрила аномальна спека з червоним рівнем небезпеки
сьогодні, 08:25
55 переглянули
СБУ завдала ударів по двох нафтозаводах в Уфі та нафтобазі у РФ
сьогодні, 06:08
63 переглянули
ШІ Mythos від Anthropic нібито зламала системи АНБ за години
сьогодні, 03:56
70 переглянули
На Дністрі за добу зникли четверо людей, серед них троє дітей
вчора, 20:16
84 переглянули
Кіберполіція попередила про нову схему продажу неіснуючих авто
вчора, 16:36
101 переглянули

