МОЗ та Єврокомісія продовжують відправляти до Європи українців
Журналіст
Пащенко Ірина
07.11.2022 - 11:39
1189 переглянули
В умовах війни МОЗ разом з Єврокомісією відправляють українських пацієнтів до Європи для проходження терапії. Тільки за минулий тиждень до Європи було відправлено 23 українця.
Серед країн, які приймають громадян України на безоплатне лікування, Нідерланди та Фінляндія. Першочергово на допомогу можуть розраховувати біженці з прифронтових районів. Онкохворі також можуть отримати екстрену допомогу в Європі.
МОЗ забезпечує транспортування хворих, та переправляє їх до Польщі, а далі до інших країн. Всього подібну допомогу отримало понад 2 тисячі укрїнців за час війни.
Читайте також
США та Ізраїль не досягли головних цілей війни з Іраном
сьогодні, 09:01
16 переглянули
Краматорськ руйнують авіабомби та дрони
сьогодні, 08:40
27 переглянули
Путін готує велику мобілізацію на жовтень через провали в Україні
сьогодні, 08:04
37 переглянули
У Києві стартує культурний липень: концерти, прем’єри та виставки
сьогодні, 08:01
35 переглянули

