МОЗ та Єврокомісія продовжують відправляти до Європи українців
Журналіст
Пащенко Ірина
07.11.2022 - 11:39
1191 переглянули
В умовах війни МОЗ разом з Єврокомісією відправляють українських пацієнтів до Європи для проходження терапії. Тільки за минулий тиждень до Європи було відправлено 23 українця.
Серед країн, які приймають громадян України на безоплатне лікування, Нідерланди та Фінляндія. Першочергово на допомогу можуть розраховувати біженці з прифронтових районів. Онкохворі також можуть отримати екстрену допомогу в Європі.
МОЗ забезпечує транспортування хворих, та переправляє їх до Польщі, а далі до інших країн. Всього подібну допомогу отримало понад 2 тисячі укрїнців за час війни.
Читайте також
Росія втратила майже пів мільйона військових
сьогодні, 10:24
16 переглянули
Бразильський Ботафого зірвав матчі в Москві
сьогодні, 09:44
34 переглянули
Трамп закликав посилити тиск на РФ після масштабної атаки дронів
сьогодні, 09:40
37 переглянули
США та Ізраїль не досягли головних цілей війни з Іраном
сьогодні, 09:01
45 переглянули

