Світ без зоряного неба вже через 20 років
Журналіст
Пащенко Ірина
31.05.2023 - 13:39
9690 переглянули
Вчені дали доволі насторожливо передбачення. Вже в найближчому майбутньому зникне зоряне небо. Зірки, звісно, залишаються на своїх місцях, а ось земляни їх не можуть бачити по ночах.
Світлове забруднення збільшується з колосальними темпами. Яскравість неба буде ставати все менше, а вже через 20 років беззоряне небо буде звичним явищем.
Те, що бачать земляни наразі, є унікальним та вчені заявляють, що цим моментом треба насолоджуватися.
Читайте також
Оновлена «Фабрика зірок» повертається з відомими суддями та ведучими
сьогодні, 07:29
7 переглянули
Зірки Голлівуду, які зруйнували кар'єру через залежність
вчора, 16:36
98 переглянули
Зірки театру виступили проти глядачів з телефонами
вчора, 05:28
86 переглянули
Восьмеро зірок, які розірвали стосунки з батьками
25.06.2026 - 14:36
165 переглянули

