Міжрегіональні автобусні перевезення відновили 10 областей

Міжрегіональні автобусні перевезення поновилися в 10 областях, зокрема у Харківській, Полтавській, Черкаській, Одеській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Тернопільській, Житомирській і частково у Хмельницькій.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook, пише видання INKORR.com

«З 1 червня відновили роботу 439 приміських електричок. Вони курсують у Харківській, Полтавській, Черкаській, Одеській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Тернопільській, Житомирській, а також частково в Хмельницькій областях. У цих же регіонах за рішеннями їх обласних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розпочато перші автобусні міжобласні перевезення», - написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Відомо, як будуть захищатися від коронавірусу в поїздах

Криклій зазначив, що щодо інших регіонів очікуються рішення їх обласних комісій щодо можливості ослаблення карантину і відновлення рейсів.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» 1 червня розпочала перший етап відновлення курсування приміських поїздів і відновила рух 439 приміських поїздів.

Так, з 1 червня у філії «Донецька залізниця» почнуть курсувати 38 поїздів, «Львівська залізниця» - 30 поїздів, «Одеська залізниця» - 84 поїзда, «Південна залізниця» - 156 поїздів, «Придніпровська залізниця» - 22 поїзда, «Південно-Західна залізниця» - 109 поїздів.
 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: