Укрзалізниця відновила роботу залізничних квиткових кас

«Укрзалізниця» з 27 травня відновила роботу залізничних квиткових кас на вокзалах.

Про це повідомляє видання INKORR.com з посиланням на прес-службу компанії.

«З 8 ранку сьогоднішнього дня ми відкрили залізничні каси на всіх вокзалах країни. Працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, поруч з касами розташовані антисептики, нанесена розмітка для забезпечення дистанціӥ між пасажирами», – повідомив виконуючий обов’язки голови правління АТ« Укрзалізниця »Іван Юрик.

Пасажирам, які будуть звертатися до залізничних кас без засобів індивідуального захисту, зокрема масок, квитки продаватимуться.

Варто відзначити, що «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків ще на 9 поїздів далекого прямування, які відправляться в рейси з 1 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  З серпня банкоматів може не бути. Що зміниться та як зняти кошти?

Продаж квитків відкрита на поїзди № 8/7 Одеса-Харків, № 20/19 Лисичанськ-Київ, № 53/54 Дніпро-Одеса, № 63/64 Харків-Київ, № 105/106 Київ-Одеса та № 791/792 Київ -Кременчуг, № 81/82 Харків-Новоолексіївка, № 125/126 Київ-Костянтинівка та № 10/9 Київ-Маріуполь.

Також повідомляється, що відповідно до постанови уряду №392, продаж квитків відкрита на 50% місць в поїздах, крім поїзда № 7/8 Одеса-Харків, де продається 100% місць. Квитки тепер можна придбати онлайн. Найближчим часом можна буде їх придбати в касах.

Пасажири будуть допускатися в поїзда виключно в захисних масках. Вимірювання температури тіла буде здійснюватися при посадці в вагон.

Крім того, буде забезпечена санобробки вагонів до і після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: