Найпопулярніше зараз

Monobank повертає комісію за популярну послугу з 1 липня

Monobank повертає комісію за популярну послугу
Monobank повертає комісію за популярну послугу. Фото: Ukrainian Wall

Із 1 липня клієнти monobank більше не зможуть безкоштовно поповнювати картки через мережу терміналів EasyPay. Банк уже почав повідомляти користувачів про зміну умов, тоді як офіційних заяв від monobank або EasyPay наразі не оприлюднювали. Про це повідомляє Ukrainian Wall.

За що доведеться платити комісію

Безкоштовне поповнення карток monobank через термінали EasyPay діяло з 2023 року завдяки спеціальним домовленостям між банком і платіжною мережею.

З 1 липня ця можливість припиняє діяти. За інформацією, яку отримали користувачі в застосунку monobank, за внесення готівки через EasyPay стягуватиметься комісія.

Стандартний тариф мережі EasyPay становить 1% від суми поповнення плюс 5 грн, однак у службі підтримки monobank уточнили, що остаточний розмір комісії визначає саме платіжний сервіс.

Які способи поповнення залишаються безкоштовними

Одночасно термінали EasyPay зникли зі списку рекомендованих пунктів поповнення готівкою у застосунку monobank.

Натомість клієнтам пропонують скористатися:

  • терміналами monobox;

  • мережею City24;

  • терміналами abank.

Наразі ці способи поповнення карток залишаються без комісії.

Зміни відбуваються після перевірок НБУ

У травні 2026 року Національний банк України оштрафував мережі терміналів EasyPay та City24 на 135 млн грн кожну. Після цього регулятор також повідомив про намір посилити фінансовий моніторинг операцій, що здійснюються через платіжні термінали самообслуговування.

Водночас офіційного зв'язку між цими рішеннями та поверненням комісії за поповнення карток monobank наразі не повідомлялося.

Нагадаємо, з 1 червня 2026 року українські банки впровадили нові правила щодо видачі готівки. Зокрема, ПриватБанк встановив ліміт на зняття готівки через банкомати до 20 000 грн на добу. 

Читайте також

Реклама