Найпопулярніше зараз

20-річний Станіслав Микита загинув під Гуляйполем: історія героя з позивним Снікерс

Картинка Станіслава Микити з дітьми
20-річний воїн Станіслав Микита залишив мирний слід у нашій пам'яті: спогади про героя з позивним Снікерс.

Щодня о 9 ранку українці вшановують пам'ять усіх, хто загинув участь у війні проти агресії з боку Росії. Сьогодні ми згадаємо героя – Станіслава Микиту.

16 грудня 2024 року Станіслав Микита загинув, виконуючи своє бойове завдання, під час атаки ворожого дрона-камікадзе в Запорізькій області. Йому на той момент було лише 20 років. Микита, також відомий як "Снікерс", народився в Івано-Франківську і мав освіту столяра-деревообробника.

Життя та служба

Під час війни Станіслав виїхав до Польщі, але повернувся назад, щоб приєднатися до військової служби. Він був оператором БПЛА в окремій бригаді територіальної оборони й брав участь у різних бойових операціях. Під час війни він зустрів свою дружину Ілону, з якою мріяв про щасливе життя та велику родину за містом.

На жаль, його життя обірвалося 16 грудня 2024 року під час небезпечного завдання через атаку дронів. Він похований поруч із іншими героями в Угринові поблизу Івано-Франківська. Честь та пам'ять героя вшановані численними нагородами та медалями за його мужність та відданість своїй країні.

Станіслав Микита - лише один із багатьох героїв, які віддали своє життя за мир і незалежність України від російської агресії.

Читайте також

Реклама