Діамант Наполеона з Ватерлоо продали за $4,4 млн: хто став власником
Журналіст
Ганна Ткач
13.11.2025 - 08:05
514 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Діамантова брошка, яку втратив Наполеон під час втечі з битви під Ватерлоо, знайдена серед його особистих речей. Вона була продана на аукціоні в Женеві за понад 4 млн доларів. Крім цієї брошки, на аукціоні також були інші цікаві лоти, включаючи зелений берил, який Наполеон носив на коронації, та батіг, що колись належав принцесі Діані.
Цікаво, що діамантова брошка, яку колись втратив Наполеон, виявилася частиною родинної спадщини прусського королівського дому Гогенцоллернів і була продана приватному колекціонерові за понад 4 млн доларів.
Читайте також
Фонд гарантування продає активи п’яти банків на 900 мільйонів
сьогодні, 05:00
50 переглянули
Фонд держмайна готує розширення Земельного банку до 120 тис гектарів
21.06.2026 - 22:01
142 переглянули
Фонд держмайна виставить на приватизацію шість великих заводів до кінця року
21.06.2026 - 11:44
145 переглянули
Фонд держмайна ліквідував схему невід'ємних поліпшень
20.06.2026 - 20:52
177 переглянули

